Солом'янський районний суд Києва зобов'язав Національне антикорупційне бюро України провести розслідування корупційних злочинів начальника Управління Служби безпеки України в Сумській області Владислава Косинського. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат України Віталій Купрій.

"Сьогодні Солом'янський районний суд міста Києва задовольнив мою скаргу на бездіяльність НАБУ, яка полягала у відмові розслідувати корупційні злочини начальника Управління СБУ в Сумській області Владислава Косинського, передбачених ч. 2 ст. 364 і ч. 4 ст. 369 КК України (зловживання владою або службовим становищем та пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди посадовій особі)",- написав Купрій.

При цьому депутат, посилаючись на інформацію в ЗМІ, зазначає, що Косинський фабрикує кримінальні справи, а також здійснює незаконні арешти та обшуки.

"Зокрема, мова йде про так звану справу нардепа Сергія Рибалки. Це відбувається за прямим замовленням та надання хабара співвласника мережі супермаркетів "АТБ" Геннадія Буткевича",- уточнив Купрій.

За словами нардепа, СБУ "закриває очі" на бізнес олігарха Буткевич в Криму і сприяє розвитку його бізнес-проектів.

"За це правоохоронці отримують неправомірну вигоду у вигляді хабарів, сплачених ресторанів та розваг",- стверджує Купрій.

Більш того, за інформацією депутата, Косинський "замість автомобіля став використовувати вертоліт Bell-407 з бортовим номером UR-PTW, який належить Буткевичу". Зокрема, у грудні 2017 Косинський для своїх власних інтересів нібито скоїв на ньому переліт з Дніпра в Суми, що за підрахунками коштує мінімум 5000 доларів США",- додав Купрій і закликав НАБУ негайно перевірити "корупційні зв'язки спецслужб з Буткевичем та зупинити підтримку ним окупантів" в Криму.