Ольга Просалова, суддя Дарницького суду, яку система авторозподілу справ призначила головуючою в кримінальному провадженні проти Юрія Крисіна, взяла самовідвід.

Цю інформацію повідомила у своєму Facebook потерпіла у справі Світлана Кирилаш, дружина вбитого в 2014 році журналіста В'ячеслава Веремія.

Крисін звинувачується в координації нападів на активістів Евромайдана. Слідство каже, що під час одного з них, нападники вбили Веремія як свідка їхні злочинів.

Так, 26 липня Просалова прийняла відвід судді Дарницького суду Любові Леонтик, яка розглядала справу за обвинуваченням Крисіна у викраденні і катуванні активістів Євромайдана.

За словами представника прокуратури в суді Олексія Донського, суддя, який розглядає відведення у тій чи іншій справі, не може розглядати саму справу по суті.

Популярні новини зараз

Помер колишній міністр закордонних справ України Анатолій Зленко

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

У Венеції пересохли канали, гондоли викинуло на мілину

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Показати ще

Всі подробиці мотивів Просалової будуть озвучені 6 серпня, під час засідання Дарницького суду, який і повинен підтримати або відхилити її самовідвід.

Нагадаємо, що Крисіну влаштували небувалий коридор ганьби.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", Світлана Кирилаш - вдова вбитого журналіста В'ячеслава Веремія, повідомила на своїй Facebook-сторінці про рішення Дарницького суду про відсторонення судді Любов Леонтюк від участі у справі за обвинуваченням Крисіна.

За словами Кирилаш: “Заява про відвід задоволено. Коментарів не буде. Шок". Крисін і його захисники кілька разів заявляли відвід судді Леонтюк. Так, має відбутися призначення нового судді і справа почне розглядатися спочатку.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що співучасника вбивства журналіста В'ячеслава Юрія Веремія Крисіна 23 лютого направили в дитяче відділення Інституту серця через браку місць у дорослому. Таку заяву зробив директор Інституту серця Борис Тодуров, повідомляє Громадське.

За словами лікаря, Крисін потрапив в клініку зі скаргами на біль у серці.

"На той момент, це було початок тижня, у нас не було місць у дорослих палатах. А коли немає місць у дорослих палатах, ми кладемо у пацієнтів дитячі", - сказав Тодуров.