Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) нададуть 330 млн. євро на подальше будівництво Харківського метрополітену. Відповідні угоди підписала сьогодні голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична, повідомляє Прес-служба ОДА.

Церемонія підписання угод відбулась в Адміністрації Президента України.

«Щойно були підписані фінансові угоди щодо подальшого будівництва Харківського метрополітену. Ресурси нададуть Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейський інвестиційний банк (ЄІБ). Дякую Президенту України, Уряду та міжнародним фінансовим організаціям за підтримку розвитку регіону!», – зазначила голова ОДА Юлія Світлична.

За інформацією Світличної, на будівництво метро, відповідно до підписаних угод, буде спрямовано 330 млн євро: по 160 млн від ЄБРР та ЄІБ та ще 10 млн – з бюджету міста Харкова.

«Це дозволить збудувати дві станції метрополітену в напрямку аеропорту, нове електродепо та придбати новий рухомий склад – 85 вагонів», – повідомила очільниця Харківської області.

Популярні новини зараз
Столицю рф можуть перенести до Сибіру: подалі від українських дронів По 3600 грн щомісяця на півроку: як українцям оформити державні виплати Пенсіонерами займуться: перевірять та заберуть виплати Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Реалізація проекту розпочнеться після підписання відповідних угод КП «Харківський метрополітен» та міськрадою.

«Сьогоднішній день чітко продемонстрував довіру до Харківщини. Працюють з тими, кому довіряють, і хто дає результат», – наголосила Світлична.

Як відомо, у липні цього року Кабмін схвалив будівництво двох нових станцій Харківського метрополітену. Фінансування взяли на себе європейські партнери – Європейський банк реконструкції та розвитку та Європейський інвестиційний банк.