28 вересня під будівлею адміністрації Дніпровського металургійного комбінату, що входить в корпорацію «Індустріальний союз Донбасу», пройшов мітинг активістів партій «Свобода» і «Правий сектор» нібито на захист екологічного середовища міста.

Про це повідомили місцеві ЗМІ, зокрема видання 5692.com.ua.

За даними ЗМІ, самих городян було близько двадцяти, набагато більше було представників ЗМІ. Основний контингент «мітингувальників» підготувався до акції протесту вельми серйозно – бейсбольні біти в окремих «громадян», гарячі автомобільні шини і навіть чималого розміру бочка з пальним, яку блюстителі «за чисте повітря» споро підкотили до ганку будівлі управління комбінату.

Також, за словами джерел, фактично акція символізувала початок політичного сезону.

Через чверть години після початку мітингу натовп підібралася до дверей управління комбінату, щоб нібито поговорити з керівництвом ДМК.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк нагодувала свого чоловіка і налякала майбутню свекруху: "Не помила посуд"

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Перехід на "літній час" скасовується? У Зеленського готові вирішити болюче питання українців

Показати ще

Але з керівництвом комбінату діалогу у присутніх не склалося. Викрикуючи звинувачення, вони палили шини та розжарювали ситуацію.

За словами джерел, «зустріч» спочатку переслідувала іншу мету – загострити обстановку в місті, спровокувати правоохоронні органи і комбінат на відповідні дії, дестабілізувати роботу містоутворюючого підприємства.