У дворі Харківського політехнічного університету облаштували бойову систему виживання воїнів

По периметру комплексу розмістили 500-метрову смугу перешкод. Бігти треба, коли довкола вибухає, а над головою кулеметні черги, передає канал 24.

Крім того, курсанти факультету військової підготовки Харківського політехнічного університету тут палять багаття та навіть їдять жаб. Окрім того, курсантів вчать, як зібрати та очистити воду. Так майбутніх військових загартовують і фізично, і психологічно.

Систему виживання проходитимуть вихованці усіх курсів. Завдання щоразу ускладнюватимуть. Обов'язковою смуга перешкод стане і для офіцерів. Варто відзначити, що комплекс завдань націлений на високу індивідуальну підготовку бійців. Систему зводили, враховуючи досвід АТО.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зламали українцям мозок дивним кадром: оптична ілюзія?

Рак яєчників повернувся до Наталії через 9 років: "Життя варте того, щоб за нього боротися"

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Дан Балан показав Тіні Кароль, що таке справжній "Скандал"

Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", випускники "Школи військових водолазів" з Маріупольського загону Морської охорони відпрацювали в морі. Майстри провели ремонтні роботи на двох катерах типу "Гриф".