На алеї героїв Небесної Сотні в День незалежності з'явився автомобільний кортеж політиків. Про це повідомив в Facebook журналіст Веніамін Трубачов.

Журналіст написав привітання всім українцям зі святом Дня незалежності, а також повідомив про нахабство політиків. За словами Трубачова, чиновників відгородили від людей на військовому параді, які добиралися до свята по алеї героїв Небесної сотні.

"Друзі, всіх зі святом! З Днем незалежності. Сходив на парад вранці. Подивився на військових, техніку. Чиновників окремо відгородили від людей. Виникло питання, а що керівництву країни дозволено їздити по алеї героїв Небесної сотні? Там же пішохідна зона чи вже немає? Всі кортежі заїхали і каталися туди-сюди по дорозі, де розстрілювали людей. Розумію, що зручно їм, але здивувався. Давно, мабуть, в центрі Києва не був", - написав Трубачов.

Журналіста, як і користувачів соцмереж обурив той факт, що чиновники посміли вести себе подібним чином. Незважаючи на комфорт такого пересування, потрібно мати совість і не дозволяти собі паплюжити пам'ять героїв, - вважають користувачі.

"Та їм все можна. Небожителі. Ноги з дуп відваляться, якщо зайві 50 метрів пройдуть пішки. Це не держслужбовці. Це - бізнесмени. У них дуже дорогий бізнес-час. Сумно це. Але. Є одне пояснення. Таких чинуш наші люди заслужили. Вони їх обрали, їм їх терпіти", - пишуть в коментарях.

Друзі, усіх зі святом! З Днем незалежності. Сходив на парад вранці. Подивився на військових, техніку, чиновників, яких окремо відгородили від людей. Виникло питання, а що керівництву країни дозволено їздити по алеї героїв Небесної сотні? Там же пішохідна зона чи вже ні? Усі кортежі заїхали і катались туди-сюди по дорозі, де розстрілювали людей. Розумію, що зручно їм, але здивувався. Давно мабуть у центрі Києва не був.

Posted by Veniamin Trubachov on Friday, 24 August 2018

Нагадаємо, в п'ятницю, 24 серпня, Україна відзначає свій 27-й День Незалежності. 27 років тому Верховна Рада УРСР прийняла Акт проголошення незалежності України. Традиційно по всій країні проходить цілий ряд заходів. У Києві центральними вулицями пройшов військовий парад, а на Михайлівській площі працювала виставка військової техніки. Паради пройшли і в багатьох інших містах по всій країні.

Нагадаємо, подивитися відео військового параду можна на нашому порталі.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, чим Київ розважав гостей в День Незалежності.

Також "Знай.uа" писав, що нове вітання українських військових змусило підстилку Путіна битися в конвульсіях.