Військова прокуратура сил АТО кваліфікувала підрив автомобіля, який привів до загибелі полковника СБУ і поранення ще трьох осіб, як терористичний акт.

Про це повідомили в прес-службі відомства.

ГПУ встановила, що 27 червня близько 19.00 у селі Ільїнівка Костянтинівського району Донецької області на вул.Садовій невстановлена особа привела в дію вибуховий пристрій. Вибух знищив автомобіль марки Опель Вектра, в якому знаходилися військовослужбовці СБ України, а також місцевий житель.

"Наведені обставини кваліфіковані як терористичний акт, що призвів до загибелі людини і заподіяння інших тяжких наслідків за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 258 КК України", - йдеться в оприлюдненому повідомленні.

Військова прокуратура сил АТО, яка проводить досудове розслідування в цьому кримінальному провадженні, призначила комплекс криміналістичних та судово-медичних експертиз, провела огляд місця, допитала свідків події, а також встановила вичерпний перелік очевидців.

У відомстві також зазначили, що після надання пораненим під час теракту особам невідкладної медичної допомоги та стабілізації їхнього стану здоров'я, проведуть комплекс необхідних слідчих і процесуальних дій за їх участю.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у вівторок в Костянтинівському районі Донецької області підірвався на міні автомобіль, в салоні якого були співробітники СБУ. У результаті вибуху при виконанні службових обов'язків загинув співробітник СБУ полковник Юрій Возний. Постраждали ще три людини і нині вони перебувають у лікарні з пораненнями різного ступеня тяжкості.