Більшість закоханих, які тривалий час живуть разом, звикають один до одного настільки, що вже навіть стає нудно. Стосунки починають погіршуватися, а іноді – навіть психолог не допомагає. Нещодавно дослідники знайшли цікавий спосіб вирішити цю проблему.

Про повідомляє Time.

Професор психології Університету Флорида Джеймс Макналті довів: достатньо всього шість хвилин на день переглядати знімки цуценят разом із партнером і буквально за місяць ви можете стати значно щасливішими, ніж були.

Спочатку він і сам не вірив у результат свого експерименту, але як виявилося, метод діє. Вчений спостерігав за парами, які їли разом піцу, дивилися телевізор і паралельно – гортали зображення кумедних чотирилапих.

В дослідженні взяли участь кілька сотень осіб, але ініціатива належала не Макналті. Його попросили військовослужбовці вищих рангів вирішити проблеми своїх підопічних, які пов'язані зі стресом після розлучення. Тоді йому спало на думку, що у такий спосіб цілком можливо рятувати шлюби.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 21 травня: освідчення в коханні Наді Дорофєєвої, плювок у склянку путіну, виплати в "ДіЯ" і новий кордон з Білоруссю В Україні назріває дефіцит солодкого перцю: що говорять аграрії Надя Дорофєєва після розставання з Дантесом зізналася в сильних почуттях до Позитива: "Люблю і хочу" Віталій Кім зник для українців, щоб Володимир Зеленський його не вигнав: "Якщо буду погано працювати..."
Показати ще

"Якщо ви у стосунках маєте багато чудових спогадів з партнером, ви навчитесь асоціювати його з цим досвідом і коли бачитимете партнера, почуватиметесь добре", - вважає професор.

Як повідомляв портал "Знай.ua", каліфорнійський пес отримав престижну нагороду.