Сестра народного депутата від "Блоку Петра Порошенка" Василя Брензовича знайдена мертвою.

Як повідомляє портал Рoliteka з посиланням на джерела в правоохоронних органах, бездиханне тіло Маріанни Брензович (1972 року народження) знайшли в колодязі в селищі Запсонь Берегівського району. Виходячи з інформації з сайту Верховної Ради, тут зареєстрований і сам народний депутат.

Василь Брензович зустрівся з активістами


Маріанна Брензович була молодшою ​​сестрою нардепа і голови Партії угорців України - КМКС Василя Брензовича. ЗМІ повідомляють, що жінка покінчила життя самогубством. Відомо, що загибла працювала викладачем кафедри угорської мови і літератури в Закарпатському угорському інституті ім. Ференца Ракоці II в Берегові. Адміністрація навчального закладу вже підтвердила смерть Маріанни Брензович.


Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні, 6 червня: кому п'ятниця принесе скандали, а кому розслаблення За мобілізацію можна не перейматися: кого не чіпатиме ТЦК цього літа Кінець епохи "бусифікації"? Для ТЦК готують важливі нововведення Двохзонні електролічильники втратять сенс: споживачі можуть залишитися без 50% знижки
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що 11 листопада в Московській області виявили бездиханне тіло відомого російського телеведучого Бориса Ноткін.