В окупованому проросійськими бойовиками Донецьку з рейок зійшов вагон трамвая і врізався в житловий будинок, який знаходився поруч з рейками.

Місцеві ЗМІ і очевидці публікують аварію в соціальних мережах. Трамвай зійшов з рейок між зупинкою на вимогу і зупинкою площа Будьонного. Правда, на фото видно, що це не пасажирський трамвай, а один ремонтних вагонів. Місцеві жителі припускають, що в кращому випадку рух на цій ділянці буде відновлено ввечері четверга.

Донецьк в окупації

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в тимчасово окупованому регіоні так звана "влада" не тільки байдуже ставиться до потреб людей, а й взагалі нехтують елементарною чистотою. Навіть полки в супермаркетах тут подекуди імпровізовані. Навіщо займатися цим, якщо можна поскидати усі товари прямо на підлогу, ось і вся турбота.

Користувачі соцмереж звернули увагу на один з магазинів в Макіївці Донецької області.

Знімок звідти опублікував у своєму Twitter-акаунті блогер Fashik Donetskiy. Це фото викликає справжній шок і огиду у всіх адекватних людей - солодощі тут адміністрація залишає, як на звалищі, добре, хоч піддон знайшовся.

При цьому бойовики не перестають звинувачувати українців у всіх гріхах на окупованій території.

5 березня 2018 року, українські військові не відкривали вогонь по авто з російським депутатом Держдуми Росії Олексієм Журавльовим, який нібито отримав поранення в Донбасі Про це заявили в штабі української військової операції у відповідь на заяву російського депутата.

"ВСУ з початку перемир'я 5 березня вогонь не відкривають. Ми можемо застосовувати зброю виключно в тих випадках, коли є загроза життю або здоров'ю наших військовослужбовців. Наші військовослужбовці сьогодні вогонь не відкривали", - відзначили в штабі. Як повідомляли ЗМІ, російські окупаційні війська зірвали перемир'я на Донбасі, яке мало розпочатися 5 березня.