У Львові під час похорону 21-річного українського бійця Мар'яна Найди невідомі нахабно намагалися зірвати процесію. Про це пише Politeka.

Колишній директор Личаківського кладовища Ігор Гавришкевич повідомив, що російськомовні люди спортивної статури намагалися зірвати похоронну процесію українського героя.

Хтось із присутніх викликав поліцію, проте вона нікого не затримала.

"В тилу теж небезпечно. Хто і чому публічно погрожував Настоятелю гарнізонного храму прев. апп. Петра і Павла у Львові Степану Сусу? Після відправи богослужіння в Храмі і після заупокійної біля труни (полеглого на днях) воїна АТО Мар'яна Найди на полі почесних поховань Личаківського кладовища у присутності сотень людей сталося щось особливе і непередбачуване для пересічних громадян!", — розповів він.

Популярні новини зараз

Центр Львова усіяний мертвими тілами, городяни нажахані: "Вже не вперше"

"Тепер ідіть до хворих": весілля відправили цілий район на Буковині в "червону" зону

Зеленський попередив українців про неминучу небезпеку: гинутимуть по 40-50 осіб на день

У Львові водій автобуса відправиться на нари за загибель п'ятирічної крихітки - "Тягнув колесами по асфальту"

Показати ще

"Причетні до цього були молоді люди спортивної статури з розумними поглядами, схожими на представників спецслужб, але в однакових чорних майках. Деякі думали, що це наші заздалегідь прийшли і зупинилися в стороні вхідних площі на Личакові для того, щоб спостерігати і охороняти. Але однакові майки і російська мова свідчили про протилежне", — додав Гавришкевич.

"До того ж, згодом разом з похоронною процесією, людей в однакових чорних майках прибуло близько сотні. Ще з десяток таких прибули на байках. У їх розмові було чути про язичництво, про рунверу та офіційно в мікрофон про те, що вікінгів ховали з мечем і сокирою, про нібито в заповіті загиблого написано поховати його за їхнім звичаєм, бо він був їхнім другом. Один "черномаечник" таки поклав сокиру в труну і нагадав про традиції спалення".

"Крім цього такі дії можна розцінювати, як знущання над померлим, що тягне за собою кримінальну відповідальність", - підсумував він.

Нагадаємо, 16 серпня збройні формування Російської Федерації здійснили обстріл позицій Об'єднаних сил в районі міста Світлодарська із застосуванням реактивної системи залпового вогню БМ-21 "Град".

Як повідомляв Знай.ua, герої не забуті: психологи об'єдналися заради допомоги ветеранам АТО.

Також Знай.ua писав, затриманий бойовик розповів таке про російських солдатів, що у путінській розвідки волосся встане дибки.