У тома Хенкса просто дивовижна кар'єра. Ця людина знявся більш ніж в 70 фільмах. І майже кожен з них, можна назвати прекрасним. Найвідомішими можна назвати: «Форрест Гамп», «Зелена миля», «Врятувати рядового Райана». Це ті картини, які принесли йому величезну популярність. Том Хенкс володар 2 "Оскарів", 4 "Золотих глобусів" і 5 премій "Еммі". І в честь його дня народження Тома Хенкса, який він святкуватиме 9 липня, ми вирішили зібрати кілька найцікавіших фактів про актора.

Том Хенкс: цікаві факти

У Тома є родинні зв'язки, хоч і далекі, з президентом Америки, Авраамом Лінкольном. Основоположник роду Хэнксів був прапрадідом матері Авраама.
«В цілому у мене було 3 матері, батька 4, я змінив 5 шкіл та 10 будинків. Моє дитинство не було усипана трояндами, але, завдяки труднощам, я став незалежний» - слова Хенкса з одного інтерв'ю. Дитинство було зовсім не простим.
Друга дружина Тома Хенкса Ріта Вілсон. Він познайомився з нею на зйомках фільму «Добровольці».
Хенкс другий актор в історії, якому вдавалося отримати "Оскар" двічі поспіль. За фільми "Філадельфія" і "Форрест Гамп". До Тома, таке вдавалось тільки Спенсер Трейсі.

Одного разу на заправці Тома зустріла подружня пара. Вони сказали, що фільм "Ларрі Краун" був не найкращим у його кар'єрі. Після цього актор віддав парі гроші за квитки і пообіцяв працювати набагато старанніше.
Хэнекс любить озвучувати мультики. Та головним досягненням у цій сфері у нього був голос Вуді з "Історії іграшок".
Хэнекс не тільки добре грає, але і багато заробляє. За фільм "Ангели і демони" він отримав 51 мільйон доларів. Це один з найбільших гонорарів за всю історію.
Одного разу актор зізнався журналістам, що вони ніколи не переглядає свої фільми.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Європейські платіжки за газ порівняли з українськими: "Ледь не залишаємося голодними...."

8 березня та 1 травня скасують? У міністерстві ухвалили остаточне рішення

Леся Нікітюк показала помідорчики найближчої людини: "Приїхала"

Показати ще

У фільмі "Хмарний атлас" Хенкс грав аж шість ролей.
За роль у фільмі "Гра змінилася" Тому отримав одну з 5 премій "Еммі". Цього разу він вирішив прикріпити її на свою машину.
Улюблений серіал Хенка «Star Trek». Він завжди говорив, що мріє знятися там. Один раз йому навіть запропонували роль, але через інші проекти Тому довелося відмовитися.