Серед країн СНД, з якими торгує Україна на співпрацю з Російською Федерацією в загальному об’ємі припадає 6-%.

Таку заяву зробило Мінекономрозвитку України.

Заданими відомства, слідом за Росії, найбільше Україна торгує з Білоруссю (понад 23%), і в трійці лідерів знаходиться також Молдова.

"Частка країн СНД в загальному обсязі торгівлі України становить 19,8%", при цьому частка Росії в загальному обсязі торгівлі України з країнами СНД становить 60,6%, Білорусі - 23,6%, Молдови - 4,4%, Азербайджану - 4,2%, Казахстану - 3,8%, - розповіли у відомстві.

Популярні новини зараз

У Києві побили підлітка на очах у перехожих: "Слухали музику в колонках"

Ольга Сумська дала розглянути весільну сукню до дрібниць: як виглядає наречена у 54

Вікторія Смеюха і Слава Камінська з "НеАнгелів" попрощалися з українцями: зробили це востаннє

Ілля Кива з помилками привітав "колег" і порівняв себе з Галілео: "Справжні вчені"

Показати ще

За даними Мінекономрозвитку, в 2017 році зовнішній товарообіг товарами з країнами СНД склав 18 мільярдів доларів США, "що на 26% вище в порівнянні з 2016 роком".

Експорт в порівнянні з 2016 роком збільшився майже на 15% і склав 6,9 мільярда доларів, імпорт також істотно зріс - більш ніж на 37% - і в 2017 році склало 11,5 мільярдів доларів.

У міністерстві також уточнили, що режим вільної торгівлі України з країнами СНД регламентується кількома положеннями, зокрема, договором про зону вільної торгівлі, затвердженому Україною 30 липня 2012 року. У цьому 1 січня 2016 року Росія в односторонньому порядку відмовилася від виконання своїх зобов'язань за договором.

Дивіться: Заборона торгівлі з Росією. Скільки виграє Україна

Як повідомляв портал "Знай.ua", у соціальній мережі Facebook з'явилося незвичайні фото з анексованого Росією Криму. На них - супермаркет з продажу одягу, де йде торгівля військовою формою радянського зразка.