Українські мобільні оператори надаватимуть інформацію про динаміку туристичних потоків. Відповідну угоду підписало мінекономрозвитку та торгівлі з найбільшими операторами зв’язку "Київстар","Vodafone Україна" і "Lifecell".

Про це пише Politeka.

У Міністерстві відзначають, що статистичні дані про туристичні потоки на території країни, які надають мобільні оператори, дозволять більш якісно і оперативно моніторити стан справ у туристичній сфері і вибудовувати стратегії її розвитку.

Тепер міністерство моніторитиме:

Популярні новини зараз

Ольгу Фреймут у чорних окулярах засікли на могилі, уся в сльозах: "Моя хрещена..."

Ірина Білик роздумує над життям без чоловіка: "Яка від них користь?"

Діма Білан повідомив про сумну обставину: виявили СНІД

8 березня: яскраві і незабутні листівки і привітання

Показати ще
  • Кількість внутрішніх туристів-абонентів стільникового зв’язку, які більше доби перебували поза області/місця реєстрації;
  • Кількість іноземних туристів, які перебувають у роумінгу. Оператори надаватимуть інформацію, з якої країни абоненти прибули та в якому регіоні перебувають на території України.
  • Також міністерство знатиме, скільки українців виїхали за кордон, з якої області України та де саме знаходять за межами нашої держави і скільки часу.
  • час перебування туристів в області або місті (туроднів).

Згідно меморандумуму, оператори надаватимуть інформацію щоквартально, не ідентифікуючи осіб.

Дивіться, які маловідомі туристичні місця варто відвідати в Україні

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", популярного українського оператора мобільного зв'язку оштрафували за неправдиву інформацію. Антимонопольний комітет виписав "Київстару" штраф у понад 21 мільйон гривень.