Зовсім скоро в Україну прийде куротний сезон, що потягло за собою різке збільшення пропозицій на ринку вакансій.

Українців активно запрошують працювати в готелі, ресторани, туристичні бази і заклади, які знаходяться на території розважальних комплексів. Про це пише Рoliteka.

Експерти з туризму відзначають, що в сфері готельно-ресторанного бізнесу не вистачає робочого персоналу, незалежно від "масштабності" позицій: від прибиральників і офіціантів до адміністраторів і шеф-кухарів.

"Готелі та ресторани розширюють штат на літній сезон, з'являються нові місця. Тільки в селищі Затока цього літа відкриються близько 4000 нових готельних номерів, а в Одесі від 50 до 80 нових ресторанів і кафе", - розповів один з експертів.

У більшості випадків місячний заробіток залежить від ставки, відсотків і чайових. Наприклад, бармен за місяць може заробити від 18 до 20 тисяч гривень. За миття посуду і прибирання платять 250-300 гривень за зміну. Покоївкам в середньому пропонують до 6 тисяч, офіціантам - до 9. Варто відзначити, що до претендентів всього дві вимоги: наявність українського паспорта і непростроченої медичної книжки.

Популярні новини зараз

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Юрій Горбунов кардинально змінив зовнішність перед пологами Каті Осадчої, українці не впізнали

Українка розрізала кавун з Сільпо й отетеріла: "Як думаєте, чим вони напхані?"

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що студентам розповіли про найприбутковіші способи підробітку на канікулах.