При пранні речей ви хочете в першу чергу добитися чистоти одягу та їх свіжості. Але щоб речі не тільки були охайними, але і не втрачали свій привабливий вигляд після прання, потрібно виключити кілька помилок, які ми здійснюємо кожен раз.

Портал "Знай" ділиться своїми секретами, щоб після прання ваші речі зберігали належний вигляд, скільки потрібно порошку для одного прання і як правильно завантажувати барабан.

Відтирати плями
Якщо ви в ручному режимі намагаєтеся відтерти плями від одягу - це одна з перших помилок, яку ви здійснюєте. Справа в тому, що в процесі тертя пляма ще більше осяде у волокнах тканини, а сама тканина розтягнеться і втратить свій колір. Рекомендується використовувати засоби для виведення плям, додати трохи чистячого на область плями, почекати трохи часу і закинути річ в пральну машинку.

Занадто багато порошку
Коли ми насипаємо велику кількість порошку це призводить до того, що на одязі залишаються білі розводи, так як машинка не може якісно виполоскати надлишки миючого від одягу. Спробуйте при кожному пранні трохи збільшувати дозу, щоб знайти золоту середину для однієї прання, якщо колишня доза не справлялася з брудом.

Популярні новини зараз

Хитрий українець вигадав, як приховати номерний знак від камер автофіксації

На Україну насувається біда, рятувальники виставили новий рівень небезпеки: "Попередження"

Марина Боржемська з дітьми розповіла про стосунки з колишнім чоловіком: "Не маю ярого бажання бачитися"

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Показати ще

До кінця не застібати блискавку під час прання
Металеві зубчики блискавки можуть пошкодити інший одяг, який завантажений в барабан машини. Тому одяг з замками необхідно застібати до кінця.

Прати сорочки застебнутими
Коли ви кидаєте речі із застібнутими ґудзиками це може призвести до того, що нитки на яких тримається сама ґудзик може розхитатися. Так що приділіть час, щоб розстебнути весь одяг.

Зловживаємо відбілювачем
Відбілювач необхідно застосовувати тільки, якщо ви хочете випрати білі речі, вивести плями крові, кави, поту, червоного вина. Речі, які мають важко виведені плями можна замочити в окремій ємності додавши туди кілька скибочок лимона.

Не вирівняти пральну машину
Якщо машина під час прання "гуляє" по всій кімнаті, це може призвести до пошкодження підлоги, передчасного зношування амортизаторів та інших елементів машини. Покладіть на поверхню приладу рівень і підкрутіть ніжки, вони завжди регулюються по висоті. Якщо це не допомогло, так як, поверхня підлоги сильно нерівна, покладіть під машину товстий лист фанери, щоб знизить вібрацію.

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що бомж-стиль вибирають люди, які не бояться експериментувати і виглядати безглуздо серед натовпу. З одного боку такий спосіб здається дуже дивним, але з іншого боку він підкреслює вашу індивідуальність.