У Черкасах малюка зацькували через колір шкіри

поділитись
"Ти негр, ми не будемо з тобою грати"

Українсько-американська сім'я передумала жити в Україні через те, що їхнього темношкірого сина постійно цькували через колір шкіри.

Приклади несвідомого дитячого расизму розповіла мама 4-річного хлопчика Тетяна Макґауен, яка вийшла заміж за афроамериканця, пише місцеве видання "Вичерпно".

"Дитина грається у пісочниці. Дівчинка, яка грається поруч, побачила Даню і сказала: "Ти брудний". Дитина каже: "Ні, я не брудний". "Але ж ти чорний, значить ти брудний", — відповідає дівчинка. Мені доводиться встрявати в розмову і пояснювати, що він просто темненький. Іншу дівчинку просто "покоробило" від того, що син сів поруч. У неї шок, що вона бачить темношкірого хлопчика, а мама сидить і не зважає. Мені доводиться пояснювати синові, що дівчинка просто хвилюється за свої іграшки. У таких випадках я починаю вигадувати байки, щоб не травмувати свою дитину, — розповідає Тетяна Вікторівна.

Також жінка пригадала ще один випадок, хлопчику сказали: "Ти негр, ми не будемо з тобою грати". А дитина розгублено говорить: "Я не негр, я Даня". У черговому випадку темношкірого хлопчика діти просто не захотіли прийняти у компанію.

"Коли ми з чоловіком ішли забирати дитину з дитсадка, діти кричали: "негр-американець іде". Ми посміхнулись та й і все. Адже коли ображають дорослого – це півбіди, а коли дитину – зовсім інша справа", — розповіла жінка.

Вона також наголосила, що батьки дітей, які ображали дитину, ніяк не реагували на їхні слова.

Сім’я проживає у Сполучених Штатах у місті Ремзі штат Мінесота, але періодично приїжджає в Україну. Подружжя навіть планувало тут залишитись, але під сумнівом стало проживання в Україні дитини, яку ображають.

Нагадаємо, як повідомляв  "Знай.ua", на YouTube опублікували трейлер біографічного фільму "Маршалл" про першого темношкірого суддю у Верховному суді США.

Автор матеріалу: 
Ульяна Кононенко
Теги: 
расизм, Черкаси
20-річний український воїн пішов з життя в лікарні Дніпра
0
0
18:25 20.04.2018
Грузія і Україна стали країнами, де за рік зростання цінності громадянства було найбільш помітним
0
0
18:05 20.04.2018
У цьому випадку робота може втекти в ліс (в зеленку)
0
0
17:52 20.04.2018
Чи підвищувати українцям доходи, депутати ще думають
0
0
17:45 20.04.2018
Через те, що він бив і морально знущався, дівчина ледь трималася на ногах
0
0
17:27 20.04.2018