В уряді запевнили, що зекономлені на теплій зимі субсидії, відбирати в громадян не будуть, вони можуть скористатися ними під час наступних платежів.

Про це заявили на сторінці Кабміну в Facebook.

"Якщо сім'я використовувала ресурсів менше, ніж встановлено соціальним нормативом, в наступному місяці вона має право на те, щоб зекономлені кошти були зараховані в рахунок майбутніх платежів", - йдеться в повідомленні.

Наприклад, якщо в січні обов'язковий платіж становить 1000 грн при соціальної нормі 400 м³ газу, а фактично було використано лише 100 м³, то залишок - 300 м³ - можна використовувати в більш холодні місяці.

Популярні новини зараз
Олександр Еллерт розповів про вагітність Ксенії Мішиної: "Це приємний знак" Українські військові хірурги провели операцію, яка не має аналогів у світі — воїни вже ходять по палаті Українці зловили Тіну Кароль в обнімку з Григорієм Ліберманом - нарешті всі побачили його обличчя Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?"
Показати ще

Громадяни мають пам’ятати, що ці цифри варто відзначити у платівжках, як суми з мінусом, тобто переплата.

А ті служби, які ігнорують зекономлені суми громадян, грубо порушують закон.

До того ж в уряді гарантують, що зекономлені субсидії ніяк не позначаться на наступних нарахуваннях, як і раніше розмір субсидій враховуватимуть із загальних доходів родини по відношенню до витрат на оплату комунальних послуг.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", з січня 2018 в Україні запустили перший етап монетизації субсидій, тепер держава буде проводити розрахунки перед постачальниками не за соціальними нормами.