Один з потерпілих на гірськолижному курорті Гудаурі громадян України повернувся на батьківщину, інша перебуває у лікарні в Тбілісі. Про це в коментарі Українській правді повідомив заступник директора Департаменту – начальник управління консульської діяльності МЗС України Василь Кирилич.

"За інформацією лікарів, операція пройшла успішно, стан потерпілої важкий, але загрози життю немає", - повідомив Кирилич.

Він додав, що грузинська сторона оплачує всі витрати, пов'язані з лікуванням потерпілої та перебуванням її рідних в Грузії.

Як відомо, 16 березня через несправність підйомника на грузинському гірськолижному курорті Гудаурі відпочиваючі отримали травми. Офіційно на курорті повідомили, що постраждали 10 осіб.

Міністерство внутрішніх справ Грузії та управління розвитку курортів Мінекономіки країни заявляли про 8 постраждалих, у яких переважно переломи і забої. В Національному медичному центрі в Тбілісі повідомляли, що громадянин України, який постраждав в результаті аварії на канатній дорозі, знаходиться в реанімації, його стан стабільно важкий.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що українець, який став очевидцем трагедії на грузинському курорті, докладно розповів про те, що сталося. На гірськолижному комплексі в Гудаурі в Грузії, де зламався підйомник, постраждали десятки людей, серед постраждалих були також і кілька українців – мешканців Харкова. Денис Бойків, також учасник української групи розповідає, що це був останній день їхнього відпочинку.

"Вночі йшов сніг і гору ніхто не почистив, а тому коли туристи сідали на підйомник – чіплялися за сніг. І коли два – три крісла пролетіли з дуже високою швидкістю – вони почали чіплятися за сніг. В результаті одне застрягло. І з-за цього, що застряглого почалася реальна м'ясорубка. Люди летіли, їх просто викидало хвилею звідти", - розповів Денис.

Багато туристів стрибали з підйомників на землю, щоб не опинитися в м'ясорубці, яка утворилася внизу. А ті, хто не чекав порятунку, стрибали і ламали ноги.

"Хлопці, які доїхали вище, там стрибати було небезпечно, тому що висота становила десяток метрів і під ними були скелі й провалля", - додав очевидець.

Дивіться відео з місця НП. Увага, присутня ненормативна лексика!