У Києві в скандальному ЖК "Автограф" братів Насиковських по вул. Жмаченка, 28 протікає підземний паркінг. Про це журналістам повідомили будівельники, які в екстреному порядку вже близько тижня намагаються ліквідувати наслідки течі і викачують воду з підземних нежитлових приміщень.

"Це вже не перша НП - із початку будівництва цього будинку протікання фіксуються постійно. Місцевість тут - специфічна, дуже неглибоко проходять підземні води, грунт м'який і хиткий. Тож не дивно, що паркінг весь час дає "течку", - сказав на правах анонімності ремонтник Василь, який знайомий із ситуацією і темпом нових ремонтних робіт через черговий інцидент. В компанії "DIM" неофіційно підтвердили проблеми з паркінгом. Як повідомило джерело, яке побажало залишитися невідомим, масштаб НП був настільки великим, що робочим довелося навіть кілька днів використовувати п'ять насосів для відкачування води. Але гарантій, що надзвичайна ситуація не повториться, поки забудовник не дає. Чи не завалиться весь новобуд від таких "мокрих ситуацій" в майбутньому, в компанії чітких відповідей не дають і кажуть, що будівельні "роботи ще тривають" і нібито "все буде в порядку".

У відділі продажів ЖК менеджер повідомила, що "потрапити в паркінг не можна", але причин виразно не пояснила. Аргументи, що робочий день ще не закінчений, її не переконали. Коли можна буде побачити побудовані паркомісця, вона теж не змогла сказати, попросивши "дзвонити на наш телефон і уточнювати цю інформацію".

Ймовірно, в компанії Олександра і Андрія Насиковських є, що приховувати і в запевнення, що "все буде в порядку", якось не особливо віриться. Підсилює побоювання той факт, що сторонніх в паркінг не пускають ні в якому разі і не дозволяють робити фото об'єкта. Лише у відділі продажів видають потенційним клієнтам красиві брошурки з планом-схемою паркінгу. Відзначимо, що одне паркомісце в ЖК "Автограф" коштує близько 20 тисяч доларів.

Раніше місцеві жителі також підтверджували, що поблизу ЖК "Автограф" вже відбувалися просідання ґрунту через вимивання ґрунту підземними водами. У підсумку - утворювалися великі "воронки", які в екстреному порядку намагаються періодично ліквідувати "комунальники".

Популярні новини зараз

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зламали українцям мозок дивним кадром: оптична ілюзія?

Приватний вертоліт впав біля траси, є загиблі: рятувальники пробираються крізь туман

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Показати ще

У свою чергу, на думку столичного архітектора, експерта з питань містобудівної діяльності Сергія Осадченко, постійні підтоплення, що відбуваються в районі новобудови і затоки паркінгу, можуть призвести до незворотних наслідків - від пошкодження авто власників, що паркують свої машини в "мокрому" паркінгу, до обвалення будівельних конструкцій, утворення тріщин у будинку з можливим руйнуванням цього проблемного ЖК і сусідніх висоток. "До яких людських жертв це все може призвести, залишається тільки гадати, але така ситуація є нонсенсом і тому вимагає негайного розслідування та перевірок із боку контролюючих органів, а також правоохоронців", - заявив архітектор.

Нагадаємо, раніше експерти і журналісти включили компанію "DIM" у топ-5 найбільш ризикованих і ненадійних забудовників Києва, яких супроводжують постійні скандали, існують ризики незавершення будівництва будинків і існують скарги на якість споруджуваних висоток.

Також раніше ЗМІ писали, що ЖК "Автограф" будується в небезпечному місці - в сусідніх будинках почали утворюватися тріщини через просідання грунту і вимивання грунту після порушення екобалансу в результаті будівництва житлового комплексу. Крім того, журналісти з'ясували, що Насиковські не виконали свої соціальні зобов'язання перед мешканцями сусідніх будинків, де люди скандального забудовника вмовляли людей зробити ремонти в під'їздах, поверхових балконах і даху. На ці цілі люди одіозного забудовника обіцяли виділити 3,5 млн грн. Але по факту - в під'їздах зробили "косметику", яка вже починає зникати. Крім цього, власників п'яти гаражів, які знесли через будівельні роботи, обдурили: людям, які живуть в сусідніх будинках, ніхто не компенсував знищення їх нерухомості і крадіжку особистого майна.

Як відомо, ЖК "Автограф" увійшов до переліку найбільш скандальних будмайданчиків столиці після того, як компанія Насиковських вирубала на земельній ділянці 580 вікових сосен. На місці будівництва між тітушками і місцевими жителями спалахували протистояння.