15 листопада 2017 року в КВЦ «Парковий» за підтримки Міжнародної компанії ICF Legal Service і Асоціації платників податків України відбудеться масштабний бізнес-форум Level Up Ukraine 2017, який об'єднає ключових гравців ринку українського і міжнародного бізнесу, інвесторів, регуляторів, експертів.

Другий рік поспіль ми привертаємо увагу бізнесу до змін в міжнародному та українському оподаткуванні, що відбуваються в цій сфері змін і підготовці до них. У 2017 ми прагнемо сконцентруватися на податкових і інвестиційних рішеннях для бізнесу і створити майданчик для відкритого діалогу між бізнесом, інвесторами і державою. Алея стартапів стане унікальним майданчиком для нетворкінгу і досягнення домовленостей.

Доповідачами Форуму стануть Артуро Бріс, професор IMD business school; Ніна Южаніна, голова комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики; Грігол Катамадзе, Президент Асоціації платників податків України; Валерій Омельченко, власник HUB 4.0, віце-президент АППУ, голова Комітету IT-технологій АППУ; Анатолій Кінах, голова Українського Союзу промисловців і підприємців; Дмитро Олійник, голова ради Федерації роботодавців України; Гіві Топчішвілі, засновник і президент 9.8 Group; Майкл Єгер, Генеральний секретар Європейської асоціації платників податків і багато інших.

Серед основних тем для обговорення: які зміни чекають бізнес в українському і міжнародному податковому полі; чи є у бізнесу шанс бути ефективним в умовах турбулентності; куди рухається капітал - приватний і інвестиційний; як змінюються правила, що впливають на його рух, і як бізнесу реагувати на ці зміни; пошук активів для інвестування і стартапи в пошуках інвестора; ринок майбутнього: яким він буде і до чого готуватися вже зараз та ін.

«Найважливіше - ви отримаєте практичні поради «без води»: як вивести бізнес на новий рівень, як захистити активи, залучити інвестора і вийти на ринки Європи, США, Китаю і Арабських країн, використовуючи нинішню унікальну історичну можливість. Ви подивитеся на речі під іншим кутом, оціните ситуацію зсередини, побачивши всю картину. Не забувайте, що будь-яка дискусія без конкретних рішень залишається тільки неефективним набором слів», - зазначила Керуючий партнер ICF Legal Service, віце-президент АППУ Наталія Ульянова.

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Дружина Влада Ями з новими бровами й пухкими губами стала схожою на ляльку: "Відмінно"

Юрій Горбунов кардинально змінив зовнішність перед пологами Каті Осадчої, українці не впізнали

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

Учасникам Форуму буде доступний мобільний додаток, який забезпечить можливість стежити за подіями, коментарями і брати участь в обговоренні.

«Для нас, співорганізаторів форуму, головна мета полягає у вибудовуванні прозорих, довірливих взаємин, пошуку надійних партнерів і зведенні міцних мостів міжнародного співробітництва. Саме тому, ви не почуєте порожніх слів і непотрібних порад. Пряма розмова і відверті відповіді на хвилюючі питання. Світовий досвід державних звершень, налагодження бізнес-зв'язків і підтримка інвестиційно-привабливих проектів - дещиця того, що ви отримаєте, відвідавши форум Ukraine Level Up 2017», - зазначив Президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе.

Беріть участь всією командою - передбачені корпоративні знижки. Вартість участі - від 4500 грн. Детальніше на сайті: http://levelupukraine.org

Організатори: Юридична компанія ICF Legal Service і Асоціація платників податків України.

Серед медіа-партнерів: 5 канал, RTI, ТАВР Медіа, радіо ЕРА, радіо ВЕСТИ, Business Ukraine, UJBL, Ukrainian law firms, журнал БІЗНЕС, «Грушевського, 5», Деловая столица, ФОКУС, журнал «Країна», «Податки», «Довідник економіста», Ukrainian People, Business Woman, газета ВЕСТИ, «Газета по-українськи», інформаційне агентство УНН, Обозреватель, Інтерфакс-Україна, UBR, ЛігаБізнесІнформ, Апостроф, РБК-Україна, Главком, Гордон, Знай, Політека та ін. Захід проходить за підтримки Бізнес-школи МІМ-Київ, Європейської Бізнес Асоціації в Україні, Британсько-української торговельної палати та Американської торговельної палати в Україні.

З питань акредитації ЗМІ: 067 930-06-69, appu.org.ua@ukr.net

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за тел. 0 800 211 685, або відвідайте: http://levelupukraine.org.