В одному з супермаркетів мережі АТБ в Харкові касир не просто відмовилася спілкуватись з покупцем - воїном АТО, українською мовою і назвала Харків російським, а й порадила українському воїнові, який ризикував своїм життям, захищаючи мир у тому ж Харкові, їхати до Львова -  до "бандерів".

Про це розповів український військовий Павло Помисов-Несмєянов, якому і нахамила касир торгової мережі.

"Я запитав касира російською мовою, чому вона не спілкується українською з покупцями. Без будь-яких підвищених тонів. Просто з цікавості. Вона мені відповіла наступне:" Я росіянка і все життя спілкуюся з усіма російською мовою , - зазначив воїн АТО в інтерв'ю "Обозревателю".

За його словами, жінка заявила, що для неї є лише одна державна мова - російська.

"А потім сказала:"І взагалі скоро прийде Росія, і ніякої української мови тут не буде. А якщо хочете говорити українською, то вам потрібно їхати до "бандерів" до Львова ", - розповів Помисов-Несмєянов.

Зазначимо, що схожа ситуація в одному з магазинів АТБ сталася також в січні нинішнього року у Києві. Український блогер Дмитро Задніпровський тоді розповідав про конфлікт, який стався у нього з касиром цієї мережі та опублікував відео інциденту  на YouTube:

Як повідомляв портал "Знай.ua", у мережі вітчизняних супермаркетів виник скандал з "російським Харковом".