Відомий російський блогер Олександр Тверський вважає, що найбільше його багатство - це тату українського герба, яке красується у нього на руці.Про це він пише на своїй сторінці в Facebook і заявляє, що через своїх політичні та громадянські переконання не може передбачити, помре він завтра чи відправитися за ґрати. "Тепер у мене татуювання українського герба на руці і воно - моє багатство, моє відображення, мій протест, мій шлях. І я кажу без пафосу, суху даність - я не знаю, як скоро я помру або сяду. У мене немає ніякої впевненості в наступній годині", - пише Тверський.Разом з тим блогер просить допомогти йому матеріально, оскільки через особисті погляди він не може працювати у власній країні. "Я міг би працювати за покликанням в якій-небудь цікавій пресі, але мене ніколи і нікуди не візьмуть з моїми переконаннями. А гроші для мене значать занадто мало, коли мова йде про збереження своєї гідності і вірності своїм поглядам", - заявив він і підкреслив, що Росія - це абсолютне зло.

Популярні новини зараз
Кирило Буданов пояснив, чи варто чекати наступу з Білорусі Головне за ніч: ліквідація путіна, яким буде звільнення Криму, росіяни насмішили допомогою окупантам Чого потрібно позбутися перед Новим роком: залиште в минулому ці 5 речей, щоб почати все з чистого аркуша Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще

"Безкарне, древнє, самовпевнене, жорстоке зло. Де брехня, де насильство, де ницість, боягузтво, моральне гниття, лицемірство - це склад повітря, яким дихають і просочується місцеве населення. Вся історія, все навколишнє, весь світогляд, всі зв'язки між людьми, все умонастрої - це густа темрява, де не видно людини", - резюмував Тверський.
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що політолог розповів, коли путінському режиму настане кінець.