У Львівській області мешканці відчули підземні поштовхи. Причиною його став обвал над великою карстовою воронкою неподалік від Трускавця.

Про це повідомив мер міста Андрій Кульчинський в Facebook. В результаті утворився величезний провал. Мер показав кадри місця подій, які відзняли з висоти.

"Сьогодні вночі в зоні розробок" Полімінералу "(Стебник) над старою великою карстовою воронкою 100 на 100 метрів обрушилися склепіння. Локація обвалу - 500 метрів від дороги Дрогобич - Трускавець. Обвалилась зона діаметром 300 метрів на глибину до 50 метрів", - розповів Кульчинський.

Він додав, що обвал стався прогнозовано. Мер сказав, що Трускавцю ніщо не загрожує. На місці обвалу, за його словами, незабаром може утворитися водойма з високою мінералізацією води. Вона нагадуватиме за своїм типом Мертве море.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, жителів міст Трускавець і Дрогобич Львівської області налякало нічний землетрус.

Популярні новини зараз
Чим годують людей в тимчасово окупованому Донецьку - меню, яке викликає огиду: "Як однією стравою обху*жити" У росії пригрозили своїм же громадянам розстрілом за поширення фейків: "Потрібно розвиватися" Українська матуся захистила навонароджену дитину грудьми під час обстрілу, Висоцька не стримує сліз: "Дуже важко переживати"
Показати ще