У Міністерстві культури України пояснили, що демонтаж на гербу Радянського Союзу з пам'ятника Батьківщини-Матері у Києві заборонений законом.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Згідно Конституції України, демонтаж радянської символіки суперечить закону про охорону культурної спадщини та про авторське право і суміжні права.

Закон про заборону використання та пропаганду радянської символіки не поширюється на твори мистецтва, які створені до прийняття цього закону.

Монументальну скульптуру Батьківщина-Мати створили на початку 80-х років.

Популярні новини зараз
Maruv після пологів "заспівала" українською мовою, народжувала в Києві та вивчала Конституцію: "Потрібно знати закони" Путінські пропагандисти публічно погрожують німцям і обзивають "нацистами": "Прийдемо і всіх вас вб'ємо" Головне за ніч: росія горить, нелюди з Бучі відправилися в пекло, в Україні зросте комуналка та заборони на 8 серпня Кара їх наздоганяє: бригада, що звірствувала у Бучі відправилася у пекло
Показати ще

"Ми маємо знайти вирішення цієї ситуації, яке не суперечить закону України та не порушує авторські права", - зазначили у відомстві.

Як повідомляв портал "Знай.ua", голові київського Леніна знайшли нове тіло. Голову від пам'ятника вождю пролетаріату прикріпили до тіла металевого павука у стилі стім-панк.