У Миколаєві магазину «АТБ-Маркет» скасували дозвіл на реконструкцію приміщення та оштрафувала його на 220 тисяч гривень, пише Народна правда.

Так, Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області скасував реєстрацію декларації про початок виконання будівельних робіт по реконструкції магазину продовольчих товарів в Миколаєві, по вулиці Космонавтів, 142/1 через подання недостовірних відомостей у документі.

У відомстві зазначили, що під час планової перевірки з’ясувала, що замовник – ТОВ «АТБ-інвест» – затвердив проектну документацію, яка суперечить законам України.

«Не отримано необхідні вихідні дані – технічні умови пожежної та техногенної безпеки, водопостачання, водовідведення, а проектна документація не скріплена особистою печаткою головного архітектора або головного інженера проекту, які мають кваліфікаційний сертифікат. Тобто роботи по реконструкції виконані без належно затвердженого проекту», – повідомили в ДАБІ.

Крім того, під час перевірки інспекція виявила, що після перебудови приміщення експлуатується без реєстрації декларації про готовність об’єкта до експлуатації. Також виявлені інші порушення містобудівного законодавства.

Популярні новини зараз

Дзідзьо показав, у кого "позичив" своє ім'я - "Був мега популярний"

Пом'ятого Добкіна знайшли в урні у центрі Харкова

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Показати ще

За результатами перевірки Управління ДАБІ в області надало приписи про усунення вищевказаних порушень та оштрафувало порушника на 219,2 тисячі гривень.

Дана постанова ДАБІ «АТБ» оскаржила в суді. І вже більше трьох років ведуться постійні суди. Останнє судове засідання було призначено на 12 липня цього року. Про підсумки засідання поки нічого не відомо.

Відзначимо, що поки тривають суди, магазин «АТБ» продовжує роботу, порушуючи закони України.
Нагадаємо, «АТБ» тягає по судах активістів, які заважали будувати незаконний магазин.

Також «АТБ» добився засудження 74-річної пенсіонерки.

Роздрібна мережа компанії «АТБ-Маркет» заснована в 1993 році. Співвласниками «АТБ» в рівних частках є бізнесмени Геннадій Буткевич, Євген Єрмаков та Віктор Карачун, стан кожного оцінюється в 208 млн доларів.

В 2015-2016 рр. компанії, підконтрольні АТБ в Криму, заплатили в бюджет РФ близько 11 мільйонів доларів. Мова йде про мережі магазинів ПУД, що працюють на окупованому півострові після 2014 року.