Україна стала значно ближчою до стандартів НАТО за останні чотири роки роботи в різних сферах.

Про це заявив глава Військового комітету альянсу генерал Петро Павло, передає видання DW.

"Україна вже провела вражаючі оборонні реформи і куди сильніше наблизилася до НАТО, але ще є робота, яку слід виконати", - підкреслив він.

"Одна з головних цілей цих реформ - стабільність України", - наголосив Павел.


Популярні новини зараз
Три найважливіші молитви на Трійцю: з якими словами і чому потрібно провести це свято Українці можуть отримати виплати від 2 міжнародних організацій Трійця-2023: чому не можна купатися, йти в ліс і навіть думати про погане – заборони важливого православного свята Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня
Показати ще

"НАТО і окремі держави-члени продовжуватимуть підтримувати Україну, оскільки ми твердо віримо, що незалежна і стабільна Україна, віддана демократії та верховенству права, є ключем до євроатлантичної безпеки", - заявив генерал.

"Безпека і стабільність взаємопов'язані: якщо країна безпечна і стабільна, це має позитивний вплив на сусідні країни і на весь регіон. Коли наші сусіди більш стабільні, ми в більшій безпеці. Це ситуація, коли у виграші обидві сторони", - пояснив голова Військового комітету НАТО.Відповідаючи на питання, наскільки реальна мета України до 2020 року поєднати свою армію з силами альянсу, Павло зазначив, що ВСУ підвищують сумісність, беручи участь в навчаннях і миротворчих місіях НАТО.

"Починаючи з 2014 року Північноатлантичний альянс значно посилив допомогу Україні в реформуванні. У 2017 році НАТО реалізувала понад 200 заходів для підтримки збройних сил України", - повідомив генерал."Найбільш значущі і відчутні поліпшення відбулися, зокрема, у сферах тренування солдатів, військової медицини, логістики, розвитку військово-морських сил, сил спеціальних операцій та десантно-штурмових військ України. За три з гаком роки НАТО створила десять трастових фондів для України. Країни альянсу вже зобов'язалися надати через ці фонди 40 мільйонів євро", - додав він.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що угорська сторона все ніяк не заспокоїться і вже пригрозила Україні блокуванням важливих переговорів на рівні ЄС і НАТО, якщо Київ не погодиться змінити резонансний закон про освіту і відкласти його реалізацію на п'ять років, тобто, до 2023 року.