Українці найближчим часом повинні очікувати погодної "манії величі".

Про це розповіла синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці.

«13-14 березня прийдуть атмосферні фронти з Атлантики зі своїми дощами. Краще б високі градуси принесли. Ну, хай вже хоч так, щоб сніг сходив. Голови, ноги найближчим часом в сухості і теплі тримати, а то у вологої погоди поки що – манія величі», – сказала Діденко.

Сонця українцям поки що не бачити, так як очікуються тумани та мокрий сніг. Пощастило тільки на півдні України: в Одесі очікується температура від +8 до +15 градусів за Цельсієм.

«Домінуючою температурою в інших областях України буде від +2 до +5 вище нуля. Так, у Києві буде без істотних опадів. Можливий туман. Вночі трохи підмерзне, але вдень буде до +5 за Цельсієм», – зазначила синоптик.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", у неділю, 11 березня, в Україну нарешті прийде тепла, сонячна і без опадів погода. Так, сонечко очікується в західних, центральних і південних областях.

Уточнюється, що сонячна погода без опадів у неділю прогнозується на Закарпатті, Львівщині, Івано-Франківщині, Тернопільщині, Чернівецької області, на Волині, в Рівненській і Хмельницькій областях. Крім того, денна температура повітря у західних регіонах в середньому складе від +9 до +12 градусів.

Також портал повідомляв про те, що погодні каруселі лютого, а саме м'яка зима, яка закінчилася сильними морозами, завдали відчутної шкоди бджолам і фруктовим деревам. До такого висновку прийшли експерти-садівники.

Так, за словами представника ННЦ «Інститут бджільництва імені П. І. Прокоповича», стабільні морози бджоли легше переносять, ніж коли відбувається перепад від одного градуса морозу до двадцяти за ніч.