В Україні планують вирішити питання автомобілів з єврономерами. Власники таких машин зможуть їх зареєструвати в країні, заплативши збори в розмірі від 1 тис. до 1,4 тис. євро.

Про це повідомила глава Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, передає "Стіна". Відповідний закон приймуть до листопада, і в ньому буде прописана заборона на в'їзд в Україну авто з єврореєстрацією.

"Коли ми порахували, це абсолютно невеликі суми сплати митних платежів. Категорія до 2200 см кубічних, 2-я категорія автомобілів, це в районі 1 тис. євро. Наступна категорія - 1,2-1,4 тис. євро", - пояснила Южаніна.

Вона додала, що рішення стосується авто як після 2010 року випуску, так і пізніше 2000 року. Зміни внесуть до Податкового, Митного і Бюджетного кодексів.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, представник президента в парламенті Ірина Луценко заявила, що проблему ввезення авто з єврономерами хочуть вирішити в найближчі три місяці. Для цього готується закон, який забороняє їм в'їзд.