В Одесі на 3-й станції Люстдорфської дороги задимівся слідував по 13-му маршруту трамвай.
"Салон наповнився дуже різким запахом, що нагадує палену гуму, стало нічим дихати. Пасажири почали кричати водієві, що горить трамвай", - повідомляє місцевий сайт.


Трамвай зупинився, частина пасажирів вийшла, самі "стійкі" пенсіонери залишилися в салоні.
Водій вийшов із транспорту, обійшов і оглянув його, після чого трамвай продовжив слідування.

Стало відомо про самопочуття пенсіонера який отримав травми під час аварії за участі кортежу президента України Петра Порошенка.


Раніше лікар заявив, що стан пенсіонера все ще стабільно важкий, він знаходиться в реанімації. Син потерпілого 87-річного Василя Андрійовича розповів, що його батько не пам'ятає про аварію.

Популярні новини зараз

Могилевська зі сльозами звернулася до покійного Чапкіса: "Спасибі за наше весілля"

Українці довідалися, чому "Холостяк" Заливако вибрав Анну Богдан, а не "Зайку": "С*ксуальні іграшки, ланцюги"

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Показати ще

З моменту трагедії минуло кілька тижнів. Практично все це 87-річний Василь Андрійович провів у реанімації лікарні № 17. І зовсім недавно, пенсіонера перевели в загальну палату відділення травматології. Разом з пенсіонером у палаті лежать ще 2 пацієнта.

У клініці поруч з батьком кожен день знаходиться його син Павло. Він відмовляється спілкуватися з пресою. Але все ж вдалося дізнатися про те, що з ним спілкувалися чиновники з Адміністрації, пропонуючи допомогу.

Нагадаємо також, в індійському штаті Хімачал-Прадеш впав в ущелину шкільний автобус. Не менше 29 осіб, включаючи 26 дітей, загинули.

Про це повідомило видання The Тімеѕ of India з посиланням на місцеву поліцію. За її інформацією, всі загиблі діти були у віці менше 10 років. Також загинули двоє вчителів і водій автобуса.