Славутицька міська рада стверджує, що виконала необхідні умови для постачання газу, а заборгованість у міста виникла через невчасне перерахування коштів Міністерством фінансів.

Про це повідомляється на сайті ради.

"Станом на 24 січня КП "УЖКГ" м. Славутича виконано всі необхідні умови НАК "Нафтогаз України" для отримання номінацій на січень 2018 року", – йдеться в повідомленні.

У міськраді наголошують, що кошти мали бути перераховані до Обласного фінансового управління Київської обласної державної адміністрації до 24 числа, але Мінфін здійснив перерахунок 26 січня.

"29.01.2018 року НАК "Нафтогаз України" повідомила КП "УЖКГ м. Славутича про відсутність підтвердження номінації газу на січень 2018 року, так як зарахування пільг та субсидій відбулось після 25 січня", – зазначається в повідомленні.

Популярні новини зараз

Данилко не встояв перед попою Полякової на "Масці": Оля нагнулася прямо перед ним

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Будівельник з Львівщини закохав у себе Тіну Кароль на "Голос країни": Балан так не вміє

Показати ще

Через відсутність такого підтвердження 30 січня о 13 годині "Київоблгаз" відключив Славутицьку міську котельню від газопостачання.

"З 16 годин, відповідно до рішення міської комісії… робота міської котельні відновлена", – пояснюють у міськраді, додавши, що наразі котельня працює у режимі технологічного мінімуму, здійснюється подача тепла та гарячої води у житлові будинки.

Міська влада також наголосила, що "буде змушена подати позов до Мінфіну за порушення законодавства", якщо питання газопостачання не вирішиться найближчим часом.

У Славутичі крім того стверджують, що місто – єдине в Київській області та одне з чотирьох в країні, яке спромоглося "провести перерахування пільг та субсидій на рахунок… у відповідності з новим порядком перерахування".

У міській раді заявили, що станом на 24 січня перерахували "Нафтогаз України" 5,25 млн грн із необхідних 7,52 млн та нарахували пільг та субсидій на суму 4,5 млн.

Крім того, міськрада стверджує, що всього за січень перерахувала більше 12 млн грн, і для постачання газу в лютому залишилось сплатити ще 9,5 млн грн.

Міській владі Славутича вдалося домовитись з "Нафтогазом".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що українському місту повністю перекрили газ.