У Турчинова розповіли, що чекає російських залізничників

поділитись
В РНБО наголосили, що припинення залізничного сполучення з Росією навіть не обговорювалось

Питання про повне припинення пасажирських перевезень залізницею між Україною та Росією поки не обговорювалось українською владою.

Про це повідомляє прес-служба Ради національної безпеки та оборони у відповідь на запит "Радіо Свобода". Зазначається, що це питання не виносились навіть на обговорення під час засідання РНБО.

"На засіданні РНБО питання пасажирських перевезень між Україною і Росією не розглядалося...поки що таке питання не вносилося", - пояснили у відомстві.

Причиною обговорення стала публікація в російських ЗМІ, що в Росії очікують припинення залізничного сполучення з Україною. Заборона має нібито вступити в дію з 1 липня 2017 року. Російські медіа посилались на свої джерела в українському уряді. Причиною припинення сполучення мало стати, за даними кремлівські ЗМІ, те, що РЖД не захоче припинити пасажирські перевезення в Росію із зони проведення АТО.

В "Укрзалізниці" сказали, що на даний момент жодного подібного рішення не приймали. В РЖД заявили, що поки не отримали від України жодних документів про припинення залізничного сполучення.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, українцям порадили, як можна скористатися безвізом й дешево подорожувати Європою.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
ржд, рнбо, укрзалізниця, російська залізниця
Для будування європейських доріг в Україні потрібно збільшувати потужності виробництва
0
0
15:50 25.04.2018
Після звільнення території долю осіб, які співпрацювали з окупантами, вирішуватимуть правоохоронці
0
0
15:30 25.04.2018
Вулиця Шота Руставелі в центрі столиці була перекрита ходою пенсіонерів
0
0
15:17 25.04.2018
Скільки коштують традиційні сніданок та вечеря за кордоном
0
0
15:16 25.04.2018
Обсяги наданих кредитів зростають з кожним роком у десятки тисяч разів
0
0
15:02 25.04.2018