Орієнтовна вартість збитку від вибухів в Калинівці становить 800 мільйонів доларів.

Таку думку висловив секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Іван Винник, передає УНН.

"У Калинівці боєприпасів згоріло орієнтовно на $ 800 млн. - (більше 21 мільярда гривень). Тобто говорити, що нічого не сталося і говорити, що танкові снаряди там не були потрібні, їх все одно довелося б утилізувати... якщо така позиція є, то треба було їх просто продати і отримати в бюджет 800 млн доларів в гривневому еквіваленті", - сказав депутат.

Він пояснив свої розрахунки даними Міноборони. Силовики кажуть, що згоріло 30% боєприпасів. Загальний розмір арсеналу був 60 тисяч тонн. Звідси і така сума.

При цьому політик вважає неприпустимим хвалитися проведеною евакуацією населення.

Як гасять пожежу в Калинівці.

Судячи з коментарів можновладців, вони, як і колишні рази, нікого не покарають. Подібні обіцянки розібратися, щоб більше не повторилося, українці чули після Маріуполя, Сватового і Балаклеї. Однак віз і нині там. Зараз Калинівка. Який склад наступний?

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що з учорашнього вечора поблизу Калинівки, що на Вінничині, не вщухають вибухи. Через загоряння складів з боєприпасами на території арсеналу Міноборони почалася термінова евакуація всіх людей в радіусі 10 кілометрів, зокрема з Павлівки, Медведки, Дорожнього, Сальника, Стрижавки.