Ви не повірите, кому нещодавно "оголосили вирок" у Шевченківському районному суді Запоріжжя. Присяжні розглядали справу про крадіжку ковбаси котом Ваською.

На сторінці Першого запорізького місцевого центру з надання БВПД у Facebook. Правопорушник поводив себе на диво спокійно, а вирішували його долю – маленькі діти. Васька знав: у нього є право на захист, забезпечене безкоштовно державою.

Котячий "злочин"

"Прокурор вимагав суворого покарання, але розчулені промовою адвоката маленькі присяжні більшістю голосів просили винести киці «ласковый» вирок. Досвідчений адвокат довів суду, що кіт Васька не крав ковбасу і навіть не мав на це умислу у зв’язку із відсутністю в її складі натурального м’яса. Справедливість і законність перемогли - суд виніс виправдовувальний вирок", - йдеться в коментарі до фото.

Дітей познайомили із роботою суду, а також провели екскурсію, де розповіли, чим займаються присяжні і хто приймає важливі рішення.

Популярні новини зараз

Наталія Сумська зізналася, чому не спілкується зі своєю сестрою Ольгою: "Я обираю так жити"

Аліна Гросу кардинально змінила зовнішність: "Ніби 10-річна дитина"

"Вся сім'я в зборі", - Кароль і Балан вразили знімком зі своїми мамами

Володимир Остапчук з каблучкою з'явився на "Холостяку": "Продовжу відносини з тією, хто..."

Показати ще

Наприкінці заходу відбувся конкурс малюнків, які малечі самі й готували. Цього разу перемогли всі маленькі учасники, за що були нагороджені медалями, цінними подарунками та смаколиками. Коло маленьких громадян України, які тепер знають свої права, сьогодні - у Міжнародний День захисту дітей, значно збільшилось .

Дивіться: кіт намагається вкрасти сосиску

Як повідомляв портал "Знай.ua", поруч із котом у будинку Melovin оселився новий улюбленець.