В Україні почали підготовку зенітно-ракетних підрозділів до відбиття масованих повітряних ударів авіації та крилатих ракет супротивника.

Про це розповів начальник зенітно-ракетних військ Повітряних сил ЗС України Дмитро Карпенко, передає прес-служба Міністерства оборони.

"Важливим у нинішньому процесі бойової підготовки є те, що ми почали готувати зенітні ракетні підрозділи до відбиття серії масованих ударів противника з повітря", - сказав він.

За словами Карпенка, таке не практикувалося з 1992 року. На 2017 рік запланували близько 120 командно-штабних тактичних навчань та занять зенітно-ракетних підрозділів.

Крім того, у Херсонській області планують провести контрольні літні випробування зенітних керованих ракет та тактичні навчання з бойовою стрільбою з комплексу "Бук-М1".

Популярні новини зараз
ТЦК почали вилучати права на блокпостах: адвокат пояснила, що потрібно робити Пенсіонерам виплатять по 870 гривень на місяць: хто отримає надбавку Штрафи впаяють по-повній: податкова попередила про зміни з 1 серпня Гребуть усіх, навіть з проблемами зі здоров'ям: ТЦК можуть мобілізувати "тимчасово непридатних" українців
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", українці шокували новою розробкою.