Україна виявилася лідером за кількістю психічних захворювань. За цим показником наша країна опинилася попереду всієї Європи.

Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики. Статистика показує, що в Україні страждає подібними захворюваннями 1,2 мільйона людей, а це 3% всього населення. Сумно те, що показник щорічно зростає.

Україна котрий рік поспіль виявляється лідером рейтингу за кількістю психічних розладів в Європі. Щорічно пацієнтами психіатричних лікарень стають майже 2 мільйони українців. Фахівці горять, що від різних нервових розладів страждає кожен третій житель країни.

"Найважливіше, що втрачає людина через нервово-психічні розлади - це працездатність. Інвалідизація від психічних захворювань вийшла на друге місце серед інших захворювань", - пояснили в міністерстві.

Всесвітня організація охорони здоров'я прогнозує, що до 2020 року психічні розлади будуть в першій п'ятірці хвороб, які є лідерами за кількістю людських трудовитрат, пов'язаних з цими захворюваннями. Вони обженуть навіть серцево-судинні захворювання, які сьогодні традиційно тримають пальму першості в структурі захворюваності населення Землі.

Популярні новини зараз

Українка поскаржилася на Ощадбанк через картку киянина: "На ній фото чужого мужика"

Зима у вересні: синоптик Діденко передрекла перші заморозки і мокрий сніг найближчими днями

Ольга Сумська встановила небувалий рекорд з чоловіком: більше зміг тільки Зібров

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

Показати ще

Щоб зберегти психічне здоров'я, людині необхідно зберігати душевну рівновагу і бути готовим до стресових ситуацій. Не варто нехтувати допомогою фахівців, пускаючи на самоплив симптоми перевантаження, депресії, емоційної нестійкості.

Українська психіатрична лікарня з суворим наглядом

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в Україні зафіксували спалах небезпечного захворювання.