Україна отримала ще два "далеких безвіза"

поділитись
Ще дві країни відчинили двері українцям

Українські дипломати досягли домовленості про безвізовий режим з двома країнами Південної Америки – Уругваєм і Перу.

Про це заявив у коментарі "Європейській правді" директор Департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев.

Дипломат розпочав турне країнами Латинської Америки. Під час зустрічей у Монтевідео (Уругвай) була досягнута домовленість про підписання угоди про безвізовий режим між Уругваєм та Україною. Формально даний документ ще не підписаний, але домовленість щодо нього узгоджена з керівником міграційної служби, керівництвом МЗС, а також з членами парламенту Уругваю, зазначив Погорельцев.

"Після узгодження необхідних формальностей для підписання та набрання чинності відповідною двосторонньою Угодою Уругвай стане ще однією країною, куди громадяни України зможуть подорожувати без віз", - пояснив він.

Уругвай називають південноамериканської Швейцарією за м'який клімат і високий рівень життя. Дивіться відео-подорож кращими курортами Уругваю:

Сергій Погорельцев також повідомив, що ближчим часом буде формалізована домовленість про угоду щодо безвізу з Перу. За словами дипломата, цей документ розширить перелік категорій громадян України, які матимуть право на безвізовий в’їзд до Перу. Зараз ця країна в односторонньому порядку дозволяє безвізовий в’їзд українцям, що подорожують з метою туризму, але не має такого дозволу для інших категорій, зокрема бізнес-подорожуючих.

Тимчасовий повірений у справах України в Перу зустрівся з головою групи "Парламентська ліга Перу-Україна" в Конгресі Республіки Перу:
Результат пошуку зображень за запитом "Тимчасовий повірений у справах України в Перу зустрівся з головою групи «Парламентська ліга Перу-Україна» в Конгресі Республіки Перу"

Дивіться відео-подорож по Перу:

Між тим, у середу 11 квітня глава МЗС Павло Клімкін, Україна найближчим часом підпише угоду щодо безвізового режиму із Македонією.

Як повідомляв портал "Знай.ua", нещодавно Україна домовилася про безвіз з Катаром. Відповідну угоду підписали у вівторок, 20 березня.

Президент Петро Порошенко, який їздив з візитом в цю країну в Перській затоці, розповів деталі угоди. Глава держави відзначав, що український закордонний паспорт отримав ще більшу цінність у світі.

Тепер українці можуть в'їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території Катару строком до 90 днів протягом 180 діб.

 

Автор матеріалу: 
Надія Царук
Теги: 
безвіз, уругвай, перу
Гордон розніс в пух і прах дії посадовця
0
0
07:07 17.07.2018
Парламент прийняв у першому читанні відповідні законопроекти
2
0
03:03 17.07.2018
Вже досить давно було оголошено про поступове виведення з обігу копійок певного номіналу
0
0
00:50 17.07.2018
Це вже не перший випадок такої погодньої аномалії на території України
0
0
00:09 17.07.2018