Україна перекриє воду бойовикам "ЛНР"

поділитись
На даний момент борг за електроенергію становить 145 мільйонів гривень

Україна не буде поставляти воду на окуповану територію Луганської області.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб. Чиновники провели нараду, на якій ознайомилися з діяльністю комунального підприємства "Попаснянський районний водоканал".

Як відзначили працівники міністерства, довгий час українці постачали воду на окуповані території. В результаті цього накопичилася солідна заборгованість. На даний момент борг за електроенергію становить 145 мільйонів гривень. Коли бойовики погасять борг, невідомо.

"За даними керівництва КП, сума боргу за електроенергію становить 145 млн гривень, тому поставки питної води на непідконтрольну територію на даному етапі неможливі", - йдеться в повідомленні.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що ситуація у терористичних угрупуваннях "Л/ДНР" більше не підконтрольна ватажкам псевдореспублік. Нестачу в лавах бойовиків вони компенсують "мертвими душами" у списках, а серед тих, що лишилися, зафіксований масовий спалах педикульозу.

Автор матеріалу: 
Столяренко Евгений
Теги: 
ЛНР, бойовики, Донбас, вода
Набір у перший клас буде тривати до 1 червня
0
0
00:38 24.04.2018
На кладовищі залишилися міни, снаряди, що не розірвалися
0
0
00:02 24.04.2018
Жінка діяла в інтересах Російської Федерації, а також неурядової всеросійської громадської організації "Волонтеры Победы", будучи довіреною особою кандидата в Президенти Російської Федерації Путіна
0
0
23:46 23.04.2018
"Україна буде слідувати світовим тенденціям"
0
0
21:19 23.04.2018