Сьогодні, 30 червня, почалася церемонія прощання із загиблими співробітником Головного управління розвідки Міністерства оборони України, полковником Максимом Шаповалом в Будинку офіцерів (Київ).

Про це повідомляє "Укрінформ".

На похорон приїдуть глави силових відомств України.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Шаповал загинув 27 червня в машині, яку підірвали невідомі в Києві. Він був одним з перших, хто захищав Донецький аеропорт у 2014 році.

На думку глави військової прокуратури Анатолія Матіоса і голови РНБО Олександра Турчинова, до вбивства явно причетні російські силовики.

Популярні новини зараз
Укренерго піднімає тарифи: на скільки зросте вартість світла у 2026 році Мобілізація їх не омине: ким зацікавиться ТЦК у листопаді Тисячі пенсіонерів залишаться без виплат: стареньких попередили "Особливий вид знущання": в Україні спалахнув скандал через імена дітей
Показати ще