З початку осені контрольний пункт в'їзду-виїзду "Станиця Луганська" змінить графік роботи.

Про це повідомляє прес-центр Луганської обласної держадміністрації. "До відома громадян. З 1 вересня 2017 року КПВВ "Станиця Луганська" буде функціонувати за наступними режимом роботи: з 07:00 до 18:00 (за київським часом)", - йдеться в повідомленні.

Відзначимо, що до 1 вересня КПВВ працює по колишнім графіком, тобто з 6 ранку до 20 вечора.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що спецпредставник США Курт Волкер спрогнозував, як Росія буде розвиватися події на окупованих територіях Донбасу.

Популярні новини зараз
Зима 2025−2026 в Україні: чи чекати аномального тепла, різких морозів і снігових сюрпризів - прогноз синоптиків У школах з'являться нові класи: дітей триматимуть до вечора Графіки стануть коротшими: енергетики потішили прогнозом щодо відключень світла Стаж не вносять до пенсії: коли це навіть вигідно
Показати ще