У Вінницькій області українка помітила фуру з необробленою деревиною.

Відповідною фотографією поділилася користувач Ольга Малиновська в Facebook.

Фото автотранспорту

Популярні новини зараз
Тарифи на газ у лютому: чому платіжок стане більше Чи будуть відключати газ по графікам: що про це каже "Нафтогаз" Приватизації житла більше не буде: що робити, щоб не втратити нерухомість Це сигнал виїжджати: енергетик підказав, коли треба залишити домівку без світла і тепла
Показати ще

"Як думаєте, це по санітарній вирубці везуть? Фото зробила у Махнівці Вінницькій області на цьому тижні", - йдеться в повідомленні посту.

Скріншот запису в Facebook

Відомо, що український уряд посилив відповідальність за порушення вимог охорони природних лісів і незаконну вирубку дерев.

Даний проект закону вніс зміни до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за незаконну вирубку дерев чи чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, у заповідниках або на територіях та об'єктах природно-заповідного фонду.

Дивіться сюжет про вирубку лісів

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Кримський півострів завжди мав проблеми з прісною водою, однак зараз проблема загострилася.