Державна міграційна служба України протягом 2018 року має намір впровадити функцію заміни паперового паспорта на біометричну ID-картку.

Про це повідомив міністр МВС Арсен Аваков на своїй сторінці в Facebook.

"Готуємося до використання електронного цифрового підпису в ID-картки і до відкриття опції "заміна паспорта-книжки зразка 1994 року на біометричну ID-карту за бажанням", - заявив міністр.

За його словами, "провокації країни-агресора" підштовхують до швидкого впровадження "безпечних документів".

"Це питання національної безпеки і безпеки суспільства", - сказав Аваков, зазначивши, що це основне завдання для Державної міграційної служби на найближчий рік.

Також Аваков повідомив, що затримки з отриманням документа для виїзду за кордон можуть виникати, якщо громадянин отримував внутрішній паспорт на тимчасово окупованій території - в Криму і окремих районах Донецької і Луганської областей. Також він пов'язує можливі затримки з труднощами ідентифікації особистості перед оформленням закордонного паспорта через компрометації "паперових архівів".

"Все тепер буденно: чіткі терміни - вчасно здав, вчасно отримав. Буденність. Ніякого екстриму", - підсумував глава МВС.

Міністр внутрішніх справ також заявив, що в Україні повністю зникли черги за біометричними закордонними паспортами.

За його словами, ситуація нормалізувалася тиждень тому, але поодинокі випадки затримки видачі документів в день-два ще спостерігалися. Тепер і таких випадків немає. Міністр зазначив, що зараз інфраструктура Державної міграційної служби та потужності поліграфкомбінату "Україна" перевищують щоденну кількість документів, які оформляються.

#зрада_зрадонька 😶 По всій території України більше немає черг на отримання нового біометричного закордонного...

Популярні новини зараз

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Синоптики пообіцяли українцям морозний початок весни: озвучено прогноз на тиждень 

Комунальники Марцінківа знесли пів Франківська: це незаконно

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

Показати ще
Posted by Arsen Avakov on Thursday, 26 July 2018

Нагадаємо, українцям заборонили оформляти паспорти старого зразка. 21 березня 2018 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову про заборону оформляти паспорт громадянина України з використанням бланка у формі книжки.

Як повідомляв портал "Знай.ua", український суд заборонив громадянам відмовлятися від отримання ID-карток на тлі релігійних переконань.

Також "Знай.ua" писав, що найбагатша країна світу подарувала українцям безвіз.