На Донбасі українські захисники знову на собі відчули пекельний вогонь терористів. Бойовики вкотре порушили режим тиші та нанесли нищівного ударую, у тяжкому бою загинув герой АТО.

Про це повідомили у прес-центрі Штабу АТО на сторінці в Facebook.

"На донецькому напрямку з великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї противник вів вогонь по наших позиціях у Водяного на Приазов'ї. На жаль, внаслідок ворожого обстрілу загинув військовослужбовець сил АТО", - наголошується в звіті.

До цього, більше доби, на лінії зіткнення зберігався режим припинення вогню, розповіли в штабі. Однак уже по обіді, 30 січня, бойовики відновили обстріли та завдали удару по позиціях українських захисників з новою силою.

Популярні новини зараз
Головне за 1 листопада: відстрочки від мобілізації анулюють, труднощі зі світлом у Києві та блокування карт банками Ще гірше, ніж "шахеди": українців попередили про нову загрозу рф Контроль за переказами посилено: навіть дрібні суми можуть призвести до блокування "Нехай роблять з учителем після уроків": українці пропонують звільнити школярів від домашніх завдань
Показати ще

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", бойовики на Донбасі готують серйозні провокації і терористичні атаки проти місцевого населення. Під загрозою знаходяться життєво важливі об'єкти інфраструктури.