У Львові на 90-му році житті не стало легендарного археолога, бібліотекознавця, професора, доктора історичних наук Лариси Іванівни Крушельницької.

Про сумну звістку на офіційному сайті повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

"Сумуємо з сім'єю, друзями, колегами. Лариса Крушельницька написала цілу епоху в історії нашої наукової бібліотеки. Такі освічені люди, як Лариса Іванівна, творять не справжнє, а майбутнє, за що ми щиро вдячні. Співчуваємо всім світом", - пише градоначальник Андрій Садовій.

Інтерв'ю з Ларисою Крушельницькою


Лариса Крушельницька стала єдиною в світі жінкою-археологом, яка зуміла організувати і успішно провести понад півсотні експедицій. Як підсумок - 206 наукових досліджень, з яких понад 170 опубліковано - зокрема, 8 монографій. Вона відкрила і дослідила близько 60 пам'яток минувшини, що зробило її легендою в світі науки як в Україні, так і в усьому світі.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів залишать без копійки: кому загрожує припинення виплат у 2025 році В Україні можуть заблокувати всі рахунки боржників – навіть зарплатні картки Українцям можуть анулювати частину боргів за комуналку: кому і за якої умови Пенсіонерам видаватимуть безкоштовні ліки: хто та як може отримати
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в Санкт-Петербурзі помер легендарний композитор Георгій Портнов.