Видачу біометричних паспортів загальмував поліграфічний комбінат "Україна".

Як розповів прес-секретар ДП "Документ" Володимир Поліщук, в черзі у них коштує вже 600 тисяч заявок, передає "Інтерфакс-Україна".

"Питання технічний виготовлення він лежить на поліграфкомбінаті" Україна ". У січні вони поставлять обладнання, якийсь час на його наладку. Але борг там накопичився. За моїми відомостями, було за 600 тисяч вже у них там в черзі на друк. Але точну статистику по кількості паспортів і з питання поліграфкомбінату це у них", - сказав Поліщук.

Також він зазначив, що на комбінаті вже зробили більше 1 мільйона біометричних паспортів. "Все попереджаються, що зараз термінова перетворилася на місяць замість 7 днів, а нетермінова - замість 20 днів в 2-3 місяці", - відзначили в "Документ".

МВС нещодавно розміщувало статистику, що майже 4 мільйони паспортів зроблено за цей період біометричних, а скористалися ними менше 10% цими паспортами. При цьому "Документ" робить третину від цієї кількості.

Популярні новини зараз

Марина Боржемська влаштувала доньці казковий День народження, Узєлкова не видно: "На святі не був?"

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Вагітна Катя Осадча "поховала" зірку "Дизель шоу" Яну Глущенко після ювілею: "Вже щось не так"

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

У серпні, вересні та листопаді було передано приблизно по 315 тисяч, за 14 днів грудня - 142,9 тисячі.

Як отримати біометричний паспорт

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що уряд планує ускладнити видачу паспортів українцям. Людям влаштують своєрідний іспит на знання мови.