У вівторок, 31 липня, з'ясувалося, що в Україні почали з'являтися нові серії автомобільних знаків. Так, в Києві вже деякий час існує маловідома серія номерних знаків КА. Тепер аналогічні нові серії з'явилися і для інших регіонах України, передає Autoconsulting.com.ua

Уточнимо, що з 2004 року коди регіонів були розподілені виключно з використанням літер, що збігаються в латинському і українському алфавітах, починаючи з Києва: АА, АВ, АС і т. д., в інтервалах АА — АХ, ВА — ВО, ВТ — ВХ, СА — СВ, СЕ з СН.

Окремим кодом, який не входив ні в один інтервал стала серія ІІ. З 2006 року серія ІІ була виключена і підлягала вилученню.

При цьому в 2013 році прийнято зміни до ДСТУ 4278: 2004, згідно з якими список кодів регіонів доповнено серіями в інтервалах НА — НХ, ІА — ІВ, КА — КХ, за винятком серій НР і ІС, які не мали аналогів у кодуванні зразку 2004 року.

Дивіться перелік відповідності регіонів нової (і старої) кодифікації:

Популярні новини зараз
ПриватБанк запровадив нові обмеження для карток клієнтів: кому заблокують витрати Дмитро Танкович з "Дизель шоу" показав справжнє обличчя глави МЗС росії лаврова - сміх не стримати: "Збіг? Не думаю" В Україні різко подорожчали цукор та соняшникова олія: які ціни на популярні товари у супермаркетах Петра і Марину Порошенків зловили в одному з найдорожчих готелів Лондона: закінчилося викрученими руками й зламаними нігтями
Показати ще

Нагадаємо, що жителів Білорусі активно використовують для ввезення в Україну нерозмитнених автомобілів з європейською реєстрацією. При цьому ввезення нерозмитнених автомобілів з європейською реєстрацією в нашу країну відбувається через Волинську область.

Так, водіям білоруського походження за ввезення автомобіля платять не дуже великі гроші, навіть за мірками України. В середньому – 20 доларів. Незважаючи на таку не дуже високу суму, знаходяться досить багато білорусів, щоб ввозити в нашу країну нерозмитнені автомобілі з єврореєстрацією.

Як повідомляв портал Знай.uа, в Україні восени народні депутати розглянуть законопроекти про розмитнення автомобілів, які ввозяться на європейській реєстрації. І поки законопроекти допрацьовуються, важливо знати, скільки коштує розмитнити авто на єврономерах в країнах Євросоюзу.

Також портал Знай.uа писав, що експерти визначили десятку найбільш затребуваних автомобілів на європейському ринку за підсумками першого півріччя 2018 року. Зазначимо рейтинг склали за підсумками продажів за період з січня по травень 2018 року при використанні даних експертів Focus2Move.