Київський бронетанковий завод, що входить до складу "Укроборонпрому", розробив нову модернізацію основного бойового танка Т-72А до виду Т-72АМТ.

Про це повідомляє прес-сулжба Укроборонпрому.

За словами розробників, максимальну увагу вони приділили досвіду, який отримали українські солдати в зоні проведення АТО. Це допомогло зробити танк більш захищеним та ефективним.

Відомо, що фахівці встановили динамічний захист нового покоління "Ніж". Він знижує ефективність ворожих снарядів, що знищують танки.


Танк Т-72АМТ

ДП "Київський бронетанковий завод", що входить до ДК "Укроборонпром", за власні обігові кошти розробив нову модернізацію основного бойового танку Т-72А до виду Т-72АМТ. При його розробці максимальну увагу було приділено досвіду, який українські війська отримали у зоні АТО. Модернізація торкнулась, в першу чергу, підвищення захисту, встановленню цифрових радіостанцій, які дозволяють танковим екіпажам напряму підтримувати зв‘язок із піхотними підрозділами, а також приладів нічного бачення для всіх членів екіпажу з сучасними електронно-оптичними перетворювачами третього покоління. Детальніше: http://ukroboronprom.com.ua/uk/media/tank-t-72amt-vprovadzhennya-bojovogo-dosvidu-u-zoni-ato-kyyivskym-bronetankovym-zavodom.html

Популярні новини зараз

У Хмельницьку задихнулися двоє янголят, молода мама в реанімації - ридають навіть медики

У Львові родич "Хатіко" підняв настрій перехожим - "Рахуємо посмішки"

Груди Слави Камінської ледь не вискочили з розкішної сукні: "Благородна краса"

Мальовниче село пропонує 50 тисяч доларів за переїзд на пмж: чудовий варіант молодим людям

Показати ще
Posted by Державний концерн "Укроборонпром" on Monday, 14 August 2017


Крім того, Т-72АМТ оснастили протикумулятивними решітками, які "розрізають" боєприпаси та захищають найвразливіші зони танка в бічній та кормової проекції.

Також розробники встановили прилади нічного бачення з сучасними електронно-оптичними перетворювачами третього покоління. А оператор-навідник отримав нічний приціл.

Відзначається, що Т-72АМТ передали одній з військових частин Збройних сил України. Бойову машину продемонструють у центрі Києва на День Незалежності.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", український завод презентував нову авіатехніку.