Співробітники соціологічної групи "Рейтинг" провели опитування, в результаті якого з'ясували, що 40% українців підтримують варіант завершення АТО до повного відновлення української влади на всьому Донбасі, а більше половини громадян вважає, що Україна повинна використовувати всі можливості для повернення Криму до складу країни.

Варіант завершення АТО до повного відновлення української влади на Донбасі найбільше підтримують у Центрі та на Заході країни, жителі сіл, молодь.

Також стало відомо про те, що 13% респондентів виступають за надання більш широких економічних і гуманітарних повноважень територіям, розташованим у зоні АТО, 18% - за надання цим територіям самостійності, Федеративного статусу краю, але залишити в складі України. Тільки 12% схвалюють відділення цих територій від України і 18% не визначились.

Щодо блокування товарних потоків із територіями Донецької і Луганської областей, контрольованими терористичними "ДНР" і "ЛНР", то думки українців розділились майже порівну. Так, 43% не підтримують рішення про блокування і майже стільки ж підтримують - 40%. Не визначилися із позицією щодо цього питання 17%. Найбільше рішення про блокаду підтримують на Заході, жителі сіл і молодь.

Щодо Криму чверть опитаних переконані, що Україні потрібно змиритися із переходом Криму до складу Росії, близько 20% - не визначились. Що стосується прихильників повернення Криму до складу України, то найбільше їх на Заході, серед жителів сіл і молоді.

Популярні новини зараз

Скандальна Галина Третьякова від "Слуги народу" просуває новий законопроект: "Він стосується евтаназії..."

Олександра Кучеренко зізналася в коханні, але не Дмитру Комарову: "Йому належить частина мого серця"

"Кожен зможе відчути себе Карлсоном і політати": потужна стихія накриє українців з головою, синоптик Діденко попередила про негоду

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", український соціологічний центр провів опитування стосовно того, яка частка населення підтримує обмеження економічних зв'язків із Росією.