Українці все більше переходять на альтернативні джерела енергії, серед яких сонячні панелі та геліоколектори.

За даними на порталі Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, у квітні цього року сонячні панелі встановили 1309 домогосподарств. На початку 2016 року таке обладнання було лише у 244 домах.

Однак не всі громадяни квапляться встановлювати альтернативні джерела енергії. Станція коштує близько 1-1,4 тисяч євро за кіловат установленої потужності, а окуповуються вони за 6-10 років.

Втім, зазначили у Держенергоефективності, домогосподарства можуть продавати надлишок виробленої "зеленої електроенергії" в мережу за ціною 18,09 євроцента за кВт/год.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 30 липня: цим знакам Зодіаку краще відкласти важливі рішення Польша почала депортувати українців: вдома відразу чекає ТЦК ТЦК проводять нові "облави" – куди нагрянуть Роки праці більше не важливі: у ПФУ повідомили про новий пенсійний порядок
Показати ще

Цікаво, що більше за все сонячних панелей встановили у Києві та області - 287 господарств. На другому місті йдуть Дніпропетровська область (122) та Тернопільщина (121).

Найгірші показники на Житомирщині (13), Донеччині (12) та Луганщині (2).

Як повідомляв портал "Знай.ua", за перше півріччя 2017 року в Україні з'явилось 79 об'єктів відновлювальної енергетики.