Близько 90% українців незадоволені спецпенсіями можновладців. До такого висновку прийшли фахівці Центра Разумкова після проведеного опитування.

Сьогодні середня пенсія в Україні становить 1800 грн. "Привілейовані" пенсіонери отримують у кілька разів більше. Про те, як ставляться українці до спеціального пенсійного забезпечення, дізнались спеціалісти дослідницького Центру Разумкова.

Згідно з даними опитування, яке провели з 19 по 25 травня 2017 року в усіх регіонах України за винятком окупованих територій, українці не до всіх спецпенсій ставляться однаково.

Так, переважна більшість українців вважають неприйнятним спеціальне пенсійне забезпечення чиновників вищого рангу (92,8% не підтримують це), державних службовців (84,4%), суддів (89,6%).

Однак, 75,7% респондентів підтримують спеціальне пенсійне забезпечення для представників професій із шкідливими умовами праці, 62,8% - спеціальні умови пенсійного забезпечення військовослужбовців. У той же час спеціальне пенсійне забезпечення представників інших силових структур відносна більшість опитаних (47,9%) не підтримує (підтримують 30,1%).

Популярні новини зараз
В Україні назріває дефіцит солодкого перцю: що говорять аграрії Захисник Маріуполя попрощався з "Азовсталлю" і звернувся до всієї України: "Ну, ось і все. Місце моєї смерті і життя" Віталій Кім зник для українців, щоб Володимир Зеленський його не вигнав: "Якщо буду погано працювати..." Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх"
Показати ще

Дослідження проводили серед 2 024 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.